Povedali o násMaťkova a Marcelkina mamina: „Wonderland“ miesto detských snov, Wonderland- a part of our life. Pre naše dvojičky „mavá škovka“. Deti priam odmietali ísť domov. Ďakujeme dievčatá!!!

Ninkina mamina: Vynikajúce pani učiteľky, príjemné prostredie, inovatívny spôsob výučby- najlepšia cesta k spokojnému dieťaťu, ďakujeme kočky, ste super!

Adamkova mamina: Som veľmi rada, že Adamko je v opatere takých úžasných pani učiteliek, ktoré sú starostlivé, usmiate a milé. Domov chodí veselý a už sa naučil veľa vecí- farby, anglické frázy a slovíčka, ale aj veľa pesničiek. A áno, aj rozprávať. Je to jedna úžasná škôlka. Ďakujem, že sa mi o neho príkladne staráte.

Esterkina mamina: Úžasný, láskavý a individuálny prístup k detičkám. Esterka sa tešila na každý deň v škôlke, dokonca i cez víkend sa chystala ísť.

Alexkov tatino: SMŠ Wonderland , miesto kde je o nášho drobca vždy s láskou a profesionálne postarané.

Žofkina mamina: Som ten najšťastnejší človek na svet, lebo moja dcéra chodí do super škôlky Sme veľmi spokojní s Vašou prácou. Žofka je šťastné dieťa a to je pre nás to najdôležitejšie

Markova mamina: ďakujem tímu Wonderland, že urobili úžasnú vec, keď súhlasili, že dajú Markovi šancu chodiť do škôlky. Veľa vecí, ktoré sa tam učí a prežíva by nemal šancu nikdy zažiť, aj keby sa neviem ako snažím Vidím, že mi pred očami vyrastá správny chlap a to aj vďaka vám.

Rastíkova mamina a tatino: Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli dať Rastíka do Wonderlandu , lebo s ním naozaj robíte zázraky. Už teraz nám je ľúto, že od vás raz bude musieť odísť. Pani učiteľky, ste neskutočne milé a šikovné osôbky, ktorým vyjadrujeme veľký obdiv a vďaku.

Charlieho a Danielkova mamina: Chlapci sa vždy tešia do škôlky, čo mi uľahčuje odchod do práce. Starostlivosť vo Wonderlande je 100%, dievčatá sú jedinečné.

Peťkova mamina: Wonderland je úžasné miesto, kam sa náš syn teší každý deň. Venujú sa mu milé pani učiteľky a naučí sa veľa nových vecí.

Jakubkova mamina: Milá SMŠ Wonderland, boli to úžasné časy, ktoré u vás strávil náš syn Jakubko, dali ste mu toľko lásky a radosti, koľko sa mu snažíme dávať aj my doma. Stále na vás myslíme a spomíname.